69,000 €
  • Sale, house, 92m², Golubinci, Stara Pazova - image 1
  • Sale, house, 92m², Golubinci, Stara Pazova - image 2
  • Sale, house, 92m², Golubinci, Stara Pazova - image 3
  • Sale, house, 92m², Golubinci, Stara Pazova - image 4
  • Sale, house, 92m², Golubinci, Stara Pazova - image 5
  • Sale, house, 92m², Golubinci, Stara Pazova - image 6
69,000 € (750 €/m²)
92 m²
5 Room
1 Bathroom

Sale, house, 92m², Golubinci, Stara Pazova

Golubinci, Stara Pazova Srbija

Property description

U centru Golubinaca, na idealnom placu nalazi se kuća u izvornom stanju, sa kuhinjom, trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilom i jednom velikom izložbenom prostorijom.
Plac je oko 8ari.
Kuća za svaku preporuku.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili
nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Real estate details

Ad ID
528926
Published
03.03.2026
Updated
09.04.2026
Property Type

House

Area

92m²

Rooms

5

Bathrooms

1

Land Area

762

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 750.00 €

Down payment 13,800 €

Monthly installment
335 €

240 total installments

Loan amount
55,200 €
Down payment
13,800 €
Total interest
25,080 €
Total payment
80,280 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Beostil nekretnine

Registration number

497

Location

Stara Pazova

Golubinci

Area

92m²

Structure

5 Room

Property Type

House

Beostil nekretnine

Similiar Properties

Kuća in Golubinci

Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova

134,000 €

Golubinci

6 rooms 1 bathroom 133
Sale, house, 133m², Golubinci, Stara Pazova
Verified Kuća in Golubinci

Sale, house, 180m², Golubinci, Stara Pazova

130,000 €

Golubinci

6 rooms 2 bathrooms 180
Sale, house, 180m², Golubinci, Stara Pazova
Stan in Golubinci

Sale, two bedroom apartment, 60m², Golubinci, Stara Pazova

44,900 €

Golubinci

2 rooms 1 bathroom 60
Sale, two bedroom apartment, 60m², Golubinci, Stara Pazova