107,655 €
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 2
107,655 € (1,516 €/m²)
71 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova

Stari Banovci, Stara Pazova Srbija

Property description

ID 1404

Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 06*/****-***.

U ponudi stan u novom White Hill Residence naselju, na atraktivnoj i najbrže rastućoj lokaciji u Starim Banovcima.

Ima 71.77 m2 i čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, wc, vešernica, kupatilo i terasa.

Kompleks se gradi od kvalitetnih materijala, a svi stanovi će biti opremljeni pločicama prve klase i termootpornim tarket-parket podnim oblogama sa podnim grejanjem.

U okviru naselja se nalaze marketi Maxi i Lidl, restoran a osnovna škola, vrtić i dom zdravlja su na oko 5 minuta hoda.

Navedena cena je bez PDV-a, kupac prve nekretnine ima pravo na povraćaj.

Broj u registru posrednika: 1667

Real estate details

Ad ID
556412
Published
12.05.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

71m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1516.27 €

Down payment 21,531 €

Monthly installment
522 €

240 total installments

Loan amount
86,124 €
Down payment
21,531 €
Total interest
39,131 €
Total payment
125,255 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Stara Pazova

Stari Banovci
Stara Pazova

This property's price is 19% lower than the average price of a three bedroom apartment in Stara Pazova

Average price: 1872.04 €/m²

This property is 6.01% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Stara Pazova

Average size: 76 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Ambijent nekretnine

Registration number

1667

Location

Stara Pazova

Stari Banovci

Area

71m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Ambijent nekretnine

Similiar Properties

Stan in Stari Banovci

Sale, two bedroom apartment, 44m², Stari Banovci, Stara Pazova

67,155 €

Stari Banovci

2 rooms 0 44