360,000 €
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Tivat, Crna Gora
Predstavljamo Vam kompleks koji se sastoji od 4 male zgrade i kapaciteta 16 apartmana. Uprkos činjenici da se kompleks nalazi u blizini centra grada, samo područje je vrlo mirno; okolina je...
Pronađeno je 2,470 oglasa za upit Prodaja Stanova Tivat - Strana 100
Podaci su ažurirani 21.05.2026. u 07:36
360,000 €
400,000 €
Nudimo na prodaju moderan i moderan stan koji se nalazi na 3. katu novogradnje, samo 50 metara od mora. Površina stana iznosi 96 m², a rasporedom je idealan kako za ugodan odmor tako i za stalni...
252,000 €
Udoban i svetao 1-soban stan u novom kompleksu sa 2 bazena u strogom centru Tivta. Kompleks ima jedinstvenu poziciju - to je miran kraj sa neverovatnim pogledom na more, ali se do centra grada i...
385,000 €
NAJBOLJA PONUDA U TIVATU, KRAŠIĆI! Nudimo na prodaju udoban i panoramski dupleks ukupne površine 120 m2 na parceli od 250 metara. Sa velikih terasa se pruža prekrasan pogled na more i planine....
144,000 €
Otkrijte Amalthea, multifunkcionalni stambeno-poslovni kompleks u Donjoj Lastvi, Tivat, samo 500 metara od mora i Porto Montenegro. Ovaj suvremeni projekt ima za cilj ponuditi udoban mediteranski...
219,636 €
500,000 €
Udoban i moderan jednosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Boka Place, Porto Montenegro. Površina — je 55,61 m², idealna kako za lični život, tako i za iznajmljivanje. Apartman se nalazi u...
475,000 €
Prostran studio u prestižnom kompleksu Boka Place, Porto Montenegro —, idealna je kombinacija modernog stila, udobnosti i investicijske atraktivnosti. Apartman se nalazi u jednoj od najpopularnijih...
700,000 €
Prostran dvosoban stan u modernom stambenom kompleksu Boka Place, ukupne površine 88,87 m² — udobna i elegantna nekretnina u srcu Porto Montenegra. Apartman se nalazi u jednoj od najpopularnijih...
449,990 €
Predstavljamo Vam ekskluzivni dupleks apartman, smješten u modernoj butik rezidenciji na slikovitom poluostrvu Luštica, u Krašićima. Ova rezidencija nudi savršenu kombinaciju čistog planinskog zraka,...
157,613 €
Vaš novi dom pored mora — stambeni kompleks u jednom od najslikovitijih dijelova Tivta. Moderna arhitektura, visokokvalitetni materijali i promišljeni rasporedi stvaraju idealan prostor za ugodan...
258,053 €
360,000 €
Predstavljamo na prodaju prostran i svijetao dvosoban stan od 66 kvadratnih metara, smješten na 3., posljednjem spratu u ugodnom kompleksu u Tivtu. Ovaj stan nudi savršenu kombinaciju udobnosti i...
289,000 €
Luksuzni apartman u Tivtu s panoramskim pogledom na more Moderan stan od 71 m² smješten u naselju Mazine, Tivat, nudi sve za ugodan život. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, 2 spavaće sobe,...
699,000 €
Hitna prodaja gotovog stana u Iris residence – Luštica Bay Marina Village. ***Nekretnina se prodaje bez poreza Površina apartmana je 77,65 m² (od toga unutarnja površina: 65 m² plus terasa s pogledom...
Prema analizi 2421 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Tivat iznosi 4,074 €/m².
Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Tivat bilježi pad od 11.6% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.
Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 984 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 3.6%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.
Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.
Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.
Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.
Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.
Ako je medijan dana na tržištu nizak i broj novih oglasa raste, očekuj bržu prodaju i budi spreman na brže donošenje odluke.
Porez, notarske troškove, agencijsku proviziju (ako je primjenjiva), eventualnu adaptaciju i garažno mjesto.
Brza pretraga stanova na prodaju u Tivtu: pronađite ponude blizu Porto Montenegro, muzeja i glavnih usluga, sa cijenama od približno 4232 €/m².
Podaci su ažurirani: 21. maj 2026. Vrijednosti se redovno osvježavaju i mogu varirati zavisno od lokacije, stanja nekretnine i trenutne potražnje. Sve informacije su bazirane na aktivnim oglasima i tržišnim analizama.