405,800 €
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
405,800 € (3,074 €/m²)
132 m²
5 Room
4 Bathroom

Sale, apartment, 132m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, uknjižen, luksuzno opremljen petosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Stan čine izuzetno prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom i blago uvučenom kuhinjom, četiri spavaće sobe (od kojih je jedna izdvojena hodnikom i opremljena kao garsonjera, sa sopstvenom kuhinjom i kupatilom), dva kupatila (velika tuš-kabina i ležeća kada), zaseban toalet, kao i natkrivena terasa sa pergolom, površine 15 m², sa pogledom na Frušku goru. Ovaj stambeni prostor je uknjižen na 132 m², ali poseduje podnu površinu od čak 150 m². Ceo sprat, koji čine samo tri stana, poseduje solarne kolektore koji primarno snabdevaju sistem grejanja i tople vode. Kada se potroši energija iz panela, automatski se prelazi na gas. Svaka prostorija ima svoj potenciometar za regulisanje temperature u stanu. Visina plafona je 3,20 m, tako da i u sobama sa kosinama ima dosta visine. Velux krovni prozori, hrastov parket, uvozna, najkvalitetnija keramika i sanitarije, kao i inverter klima-uređaji dodatno doprinose komforu. Stan se prodaje sa kompletnim enterijerom i belom tehnikom. Postoji mogućnost korišćenja dva parking mesta u dvorištu zgrade. Useljiv po dogovoru.
Za više fotografija pogledajte ovaj stan pod šifrom 1069 na našem web sajtu www.sofisihome.rs