124,115 €
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
124,115 € (3,182 €/m²)
39 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj novogradnji visokog kvaliteta gradnje, sa video nadzorom, i predstavlja odličnu priliku kako za kupce koji traže siguran dom, tako i za investitore zainteresovane za izdavanje stanova u Novom Sadu.

Stan je kompletno opremljen nameštajem i belom tehnikom, uključujući potpuno opremljenu kuhinju i veš mašinu, tako da je odmah useljiv bez ikakvih dodatnih ulaganja. Zahvaljujući povoljnoj orijentaciji, prostorije su tokom celog dana ispunjene prirodnom svetlošću, što ga čini posebno prijatnim za stanovanje.

Grejanje je na gas, a mesečne režije iznose svega oko 30 evra, što ga svrstava medu ekonomski najpovoljnija stambena rešenja u ovom delu grada. Stan se nalazi na višem prizemlju.

Lokacija je izuzetna - neposredna blizina prodavnica, marketa i odlična povezanost gradskim prevozom omogucavaju brz dolazak do centra i svih delova Novog Sada.
Prodaja stanova na Telepu beleži visoku potražnju upravo zbog ovakve pristupačnosti.

Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta, što kupcu pruža potpunu pravnu sigurnost pri kupovini.

---

Agencijska provizija je uračunata u cenu.
Kompas Nekretnine - vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
555292
Published