146,200 €
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
146,200 € (3,400 €/m²)
43 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 43m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju stan u izgradnji u Novom Sadu, Futoški Put 51, u okviru Novella Business Centra. Stan je površine 43,45 m² i nalazi se na 7. spratu.

Po strukturi je 1.5-soban i sastoji se od funkcionalno organizovanog prostora, uz jedno kupatilo. Ovaj stan predstavlja dobru priliku za kupovinu nekretnine u savremenom poslovno-stambenom kompleksu, na lokaciji koja pruža praktičnost i dobru povezanost sa gradom.

Na izraženu cenu se uračunava 10%.

+3% Agencijska provizija

AGENT: Nebojša Tukodi 06*/****-*** broj licence 4290

Nekretnine TUKODI doo
Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817.

Real estate details

Ad ID
555693
Published
09.05.2026
Updated
09.05.2026
Property Type

Apartment

Area

43m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

7. fl.

Agency

Expo

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3400.00 €

Down payment 29,240 €

Monthly installment
709 €

240 total installments

Loan amount
116,960 €
Down payment
29,240 €
Total interest
53,141 €
Total payment
170,101 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 15.83% higher than the average price of a single bedroom apartment in Telep

Average price: 2935.23 €/m²

This property is 1.56% larger then the average size of a single bedroom apartment in Telep

Average size: 42 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Expo

Registration number

1817

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Area

43m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Expo

Similiar Properties

Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Telep

1 room 0 39
Stan in Telep