113,300 €
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
113,300 € (3,655 €/m²)
31 m²

Sale, studio apartment, 31m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Predstavljamo vam nov neuseljavan stan u tek završenoj zgradi u ulici Doža Đerđa.
Sastoji se od sobe sa kuhinjom otvorenog tipa.
Nalazi se na visokom prizemlju i poseduje terasu.
Grejanje je podno, sa kalorimetrima i plaće se samo u sezoni, po potrošnji.
Stan je uknjižen kao poslovni apartman.

Agencijska provizija je uračunata u cenu.

Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 06*/****-*** ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64.

Registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
512712
Published
17.01.2026
Updated
15.03.2026
Property Type

Apartment

Area

31m²

Rooms

0

Bathrooms

0

Floor

Pr

Balconies

1

Year Built

2025

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3654.84 €

Down payment 22,660 €

Monthly installment
549 €

240 total installments

Loan amount
90,640 €
Down payment
22,660 €
Total interest
41,183 €
Total payment
131,823 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 2.1% lower than the average price of a studio apartment in Grbavica

Average price: 3733.33 €/m²

This property is 34.78% larger then the average size of a studio apartment in Grbavica

Average size: 23 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Area

31m²

Stan in Grbavica

Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 rooms 0 136
Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Grbavica

Sale, two bedroom apartment, 49m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije