139,900 €
  • Sale, three bedroom apartment, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
139,900 € (2,152 €/m²)
65 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Trosoban stan 65m Telep u izgradnji
Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Ulica i broj: Telep
Sobnost: Trosoban
Kvadratura: 65m2
Stanje objekta: U izgradnji
Grejanje: Gas
Nivo u zgradi: 2. sprat
Dodatne informacije
Terasa, Klima

Tekst oglasa
06*/****-***

Oglašavamo prodaju trosobnog stana 65m u izgradnji na Telepu u Novom Sadu, stan je pozicioniran na II spratu zgrade, gradnja sa vrhunskim materijalima, grejanje na gas sa kalorimetrima. Cena je 2150€/m + PDV. Useljenje krajem 2026.
Agencijska provizija 3%

Za više inforamcija o stanu i zgradi pozovite našeg agenta 06*/****-***, 06*/****-***, ili dođite do nas Svetozara Miletića 51. Novi Sad.

Agencija Bombyx reg.br.217.

Real estate details

Ad ID
387953
Published
13.06.2025
Updated
08.04.2026
Property Type

Apartment

Area

65m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2152.31 €

Down payment 27,980 €

Monthly installment
678 €

240 total installments

Loan amount
111,920 €
Down payment
27,980 €
Total interest
50,851 €
Total payment
162,771 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 20.41% lower than the average price of a three bedroom apartment in Telep

Average price: 2704.28 €/m²

This property is 4.67% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Telep

Average size: 68 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Bombyx Nekretnine

Registration number

217

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Area

65m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Bombyx Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Telep

1 room 0 39