Estitor

Prodaja Stanova Novi Sad - Strana 137

Pronađeno je 3,121 oglasa za upit Prodaja Stanova Novi Sad - Strana 137

Podaci su ažurirani 17.05.2026. u 18:26

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije
1/7

204,500 €

pre više od 6 mjeseci

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan63Dvosoban0 kupatila

Prodaje se 2. 5 soban stan u Novom Sadu, PODBARA, površine 63 m².U ceni ostaje deo nameštaja kao i parking mesto. Svi potrebni sadržaji su u blizini .Mogučnost kupovine garažnog mesta.U ceni je i...

Prodaja, jednosoban stan, 27m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije
1/5
Novogradnja

72,100 €

pre više od 6 mjeseci

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan27Jednosoban0 kupatila

Prodaje se 1.5 soban stan,NOVI SAD,SALAJKA, 27 m2 +8 m2.Stan je nov i prodaje se namešten.Podno gasno grejanje sa niskim troškovima.U blizini je svih sadržaja za život,pogodan i za izdavanje.Lokacija...

Prodaja, trosoban stan, 72m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije
1/9

133,500 €

pre više od 6 mjeseci

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan72Trosoban0 kupatila

Prodaje se 2. 5 soban stan u Novom Sadu, KLISA, površine 72 m². Stan se nalazi u mirnpj ulici nadomak glavne saobraćajnice Temerinski put. Odlično je povezan sa gradom. Ostali sadržaji su u blizini,...

Prodaja Stanova Novi Sad - Strana · Novi Sad · 65m² · 2.830 €/m²
Cena nekretnine184.000
40.000500.000
Učešće 20%: 36.800
Kredit: 147.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
818 €/mj.
za kredit od 147.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, četvorosoban stan, 87m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije
1/15
Novogradnja

152,350 €

pre više od 6 mjeseci

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan87Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, ADICE, površine 90m², Stan je brzo useljiv. Cena stana sa pdv. Izuzetno je funkcionalan. Porodičan stan u mirnoj ulici. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate

Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/2
Novogradnja

360,000 €

pre više od 6 mjeseci

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan116Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se 4 soban stan u NOVOM SADU, TELEP površine 116m2. Stan se nalazi u modernoj Vili sa 3 stana. Uz stan se dobija garažno i parking mesto. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog...

Prodaja, četvorosoban stan, 75m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije
1/2
Novogradnja

209,600 €

pre više od 6 mjeseci

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan75Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, BULEVAR EVROPE, površine 75 m². Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u...