135,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
135,000 € (2,077 €/m²)
65 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 65m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

TROSOBAN, 65m2, TELEP

Prodaje se stan na granici Telepa i Limana 4, u blizini Lidla i Ribarskog ostrva, kao i budućeg Novog Sada na vodi. Zgrada je okružena zelenilom i trenutno je parking nasut tucanikom, koji treba biti završen. Stan je kompletno namešten i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila sa ležećom kadom i terasom.

Cena 135.000eura + 3% posrednička naknada.

Za više informacija, možete nas kontaktirati na 06*/****-*** Teodora, ili na 06*/****-***, agencija za nekretnine "Šćepanović i saradnici", upisana u Registar posrednika pod brojem 1573, Bulevar oslobođenja 78, Novi Sad.

ID oglasa: 42775.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
179931
Objavljeno
09.10.2023
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

65m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2076.92 €

Učešće 27,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
654 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,000 €
Učešće
27,000 €
Ukupna kamata
49,070 €
Ukupno plaćanje
157,070 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 23.12% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna cena: 2701.50 €/m²

Ova nekretnina je 5.48% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna veličina: 69 m²

2,702 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
946

Kvadratura

65m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ŠN

Šćepanović Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Telep

1 soba 0 39