27,800 €
27,800 € (1,390 €/m²)
20 m²

Sale, parking/garage, 20m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Lukijana Mušickog. Prizemna garaža u dvorištu zgrade. Širina ulaza 2.80m, visina 2.20m. Ima struju. Uknjižena. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
495333
Published
25.11.2025
Property Type

Parking/Garage

Area

20m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1390.00 €

Down payment 5,560 €

Monthly installment
135 €

240 total installments

Loan amount
22,240 €
Down payment
5,560 €
Total interest
10,105 €
Total payment
32,345 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija

Area

20m²

Stan in Rotkvarija

Sale, one bedroom apartment, 38m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

137,000 €

Rotkvarija

1 room 0 38
Stan in Rotkvarija

Sale, three bedroom apartment, 91m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

253,000 €

Rotkvarija

3 rooms 0 91
Stan in Rotkvarija

Sale, two bedroom apartment, 56m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije