15,000 €
15,000 € (625 €/m²)
24 m²

Sale, parking/garage, 24m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Prodaje se uknjizeno garazno mesto u zgradi . Useljivo Posrednička naknada 2%

Real estate details

Ad ID
352388
Published
15.03.2025
Updated
16.05.2026
Property Type

Parking/Garage

Area

24m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 625.00 €

Down payment 3,000 €

Monthly installment
73 €

240 total installments

Loan amount
12,000 €
Down payment
3,000 €
Total interest
5,452 €
Total payment
17,452 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Grujić Nekretnine

Registration number

1528

Location

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Area

24m²

Stan in Uciteljsko Naselje

Sale, one bedroom apartment, 34m², Uciteljsko Naselje, Zvezdara Sve Podlokacije

107,180 €

Uciteljsko Naselje

1 room 0 34
Stan in Uciteljsko Naselje

Sale, one bedroom apartment, 46m², Uciteljsko Naselje, Zvezdara Sve Podlokacije

146,800 €

Uciteljsko Naselje

1 room 0 46
Stan in Lion