136,500 €
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije - image 10
136,500 € (3,500 €/m²)
39 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 39m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije

Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

✅Useljiv stan u Novogradnji
Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a.
Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo biranim materijalima:
✅ alu stolarija
✅ toplotne pumpe
✅ luksuzan ulaz u zgradu
✅ granitna fasada
✅ moderan i elegantan izgled objekta
Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 20.000 + pdv
Za sve info pozovite Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
558001
Published
16.05.2026
Updated
16.05.2026
Property Type

Apartment

Area

39m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

4. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3500.00 €

Down payment 27,300 €

Monthly installment
662 €

240 total installments

Loan amount
109,200 €
Down payment
27,300 €
Total interest
49,615 €
Total payment
158,815 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Zvezdara Sve Podlokacije

Cvetkova Pijaca
Zvezdara Sve Podlokacije

This property's price is 3.33% higher than the average price of a single bedroom apartment in Zvezdara Sve Podlokacije

Average price: 3387.12 €/m²

This property is 8% larger then the average size of a single bedroom apartment in Zvezdara Sve Podlokacije

Average size: 36 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

HOME2HOME NEKRETNINE

Registration number

2123

Location

Zvezdara Sve Podlokacije

Cvetkova Pijaca

Area

39m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

HN

HOME2HOME NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Cvetkova Pijaca

Sale, three bedroom apartment, 60m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije