50,000 €
  • Sale, land lot, 700m², Zova, Zlatibor - image 1
  • Sale, land lot, 700m², Zova, Zlatibor - image 2
  • Sale, land lot, 700m², Zova, Zlatibor - image 3
  • Sale, land lot, 700m², Zova, Zlatibor - image 4
  • Sale, land lot, 700m², Zova, Zlatibor - image 5
  • Sale, land lot, 700m², Zova, Zlatibor - image 6
  • Sale, land lot, 700m², Zova, Zlatibor - image 7
  • Sale, land lot, 700m², Zova, Zlatibor - image 8
50,000 € (71 €/m²)
700 m²

Sale, land lot, 700m², Zova, Zlatibor

Zova, Zlatibor Srbija

Property description

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju plac na Zlatiboru u jednom od najlepših naselja Zovi
Na samo 1,5km od centra Zlatibora Zova predstavlja naselje koje i dalji krasi zelene livade i borove šume i predstavlja savršeno mesto za odmor i relaksaciju
Plac ima 7,01 ari
Ravan i pravilnog oblika
Jednom stranom se oslanja na put
U neposrednoj blizini placa se nalaze priključci za struju i vodu
Plac je kategorisan kao gradsko - građevinsko zemljište
Uknjižen, vlasnik 1/1
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Kontakt telefoni : ; ;
We have the opportunity to offer you a plot of land for sale in Zlatibor in one of the most beautiful neighborhoods of Zovi
Only 1.5 km from the center of Zlatibor, Zova is a settlement that is adorned with green meadows and pine forests and is a perfect place for rest and relaxation.
The plot has 7.01 ares
Flat and regular shape
One side rests on the road
There are electricity and water connections in the immediate vicinity of the plot