70,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Zova, Zlatibor - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Zova, Zlatibor - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Zova, Zlatibor - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Zova, Zlatibor - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Zova, Zlatibor - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Zova, Zlatibor - image 6
70,000 € (1,556 €/m²)
45 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 45m², Zova, Zlatibor

Zova, Zlatibor Srbija

Property description

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju stan na Zlatiboru
U jednom od najlepših naselja na Zlatiboru, na 1.5km od centra i jezera, sa dosta zelenila i pogledom na padine Tornika
Posebna prednost ove nekretnine je i to što se nalazi u okviru kompleksa što pruža stanarima niz dodatnih pogodnosti poput recepcije, spa i wellness centra sa saunom, parnim kupatilom, đakuzijem, kao i pristup jednom od najvećih i najsavremenijih zatvorenih bazena u Srbiji
Stan ima 45m2
Nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje sa tri sprata
Po strukturi je jednoposoban i sastoji se od prostranog ullaznog hodnika, dnevnog boravka sa integrisanom kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase
Prodaje se kompletno namešten
Grejanje putem norveških radijatora
Parking u okviru kompleksa
Uknjiženo
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti
Kontakt telefoni , ,
Za više informacija posetite naš sajt https://www.ikatnekretnine.com/