7,200 €
  • Sale, land lot, 300m², Srebrno jezero, Veliko Gradište - image 1
  • Sale, land lot, 300m², Srebrno jezero, Veliko Gradište - image 2
7,200 € (24 €/m²)
300 m²

Sale, land lot, 300m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

Srebrno jezero, Veliko Gradište Srbija

Property description

Na prodaju plac površine 3 ara na Srebrnom jezeru, naselje Kalinovčić. Plac se nalazi u delu gde je u toku izgradnja novih vikendica

Real estate details

Ad ID
539227
Published
28.03.2026
Property Type

Land lot

Area

300m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 24.00 €

Down payment 1,440 €

Monthly installment
35 €

240 total installments

Loan amount
5,760 €
Down payment
1,440 €
Total interest
2,617 €
Total payment
8,377 €

Verified Stan in Srebrno jezero

Sale, studio apartment, 25m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

40,000 €

Srebrno jezero

0 rooms 1 bathroom 25
Kuća in Srebrno jezero

Sale, house, 90m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

99,000 €

Srebrno jezero

5 rooms 1 bathroom 90
Sale, house, 90m², Srebrno jezero, Veliko Gradište
Kuća in Srebrno jezero

Sale, house, 145m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

180,000 €

Srebrno jezero

6 rooms 145
Sale, house, 145m², Srebrno jezero, Veliko Gradište
Kuća in Srebrno jezero

Sale, house, 260m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

80,000 €

Srebrno jezero

6 rooms 0 260
Sale, house, 260m², Srebrno jezero, Veliko Gradište
Kuća in Srebrno jezero

Sale, house, 260m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

80,000 €

Srebrno jezero

10 rooms 1 bathroom 260
Sale, house, 260m², Srebrno jezero, Veliko Gradište