40,000 €
  • Sale, studio apartment, 25m², Srebrno jezero, Veliko Gradište - image 1
  • Sale, studio apartment, 25m², Srebrno jezero, Veliko Gradište - image 2
  • Sale, studio apartment, 25m², Srebrno jezero, Veliko Gradište - image 3
  • Sale, studio apartment, 25m², Srebrno jezero, Veliko Gradište - image 4
  • Sale, studio apartment, 25m², Srebrno jezero, Veliko Gradište - image 5
40,000 € (1,600 €/m²)
25 m²
1 Bathroom

Sale, studio apartment, 25m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

Srebrno jezero, Veliko Gradište Srbija

Property description

Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv apartman od 25 m² na Srebrnom jezeru, u ulici Rudarevo, na oko 100 m od jezera, šetališta, restorana, bazena, sportskih terena i SPA centra.Apartman se nalazi na prvom spratu novogradnje sa ukupno 4 sprata. Funkcionalnog je rasporeda, poseduje prostranu terasu i obeleženo parking mesto u svojini.Idealan je kako za lično korišćenje, tako i za izdavanje tokom cele godine.Prodaja direktno od vlasnika, bez agencije., Novogradnja, Odlična investicija, Miran kraj

Real estate details

Ad ID
555988
Published
10.05.2026
Updated
10.05.2026
Property Type

Apartment

Area

25m²

Rooms

0

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Balconies

1

Year Built

2025

Property parameters

Price per m²: 1600.00 €

Down payment 8,000 €

Monthly installment
194 €

240 total installments

Loan amount
32,000 €
Down payment
8,000 €
Total interest
14,539 €
Total payment
46,539 €

Location

Map preview
md

marija dusanic

Similiar Properties

Kuća in Srebrno jezero

Sale, house, 90m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

99,000 €

Srebrno jezero

5 rooms 1 bathroom 90
Sale, house, 90m², Srebrno jezero, Veliko Gradište
Zemljište in Srebrno jezero

Sale, land lot, 300m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

7,200 €

Srebrno jezero

300
Sale, land lot, 300m², Srebrno jezero, Veliko Gradište
Kuća in Srebrno jezero

Sale, house, 145m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

180,000 €

Srebrno jezero

6 rooms 145
Sale, house, 145m², Srebrno jezero, Veliko Gradište
Kuća in Srebrno jezero

Sale, house, 260m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

80,000 €

Srebrno jezero

6 rooms 0 260
Sale, house, 260m², Srebrno jezero, Veliko Gradište
Kuća in Srebrno jezero

Sale, house, 260m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

80,000 €

Srebrno jezero

10 rooms 1 bathroom 260
Sale, house, 260m², Srebrno jezero, Veliko Gradište
Stan in Srebrno jezero

Sale, one bedroom apartment, 39m², Srebrno jezero, Veliko Gradište