159,000 €
  • Sale, land lot, 4500m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 1
  • Sale, land lot, 4500m², Stari Banovci, Stara Pazova - image 2
159,000 € (35 €/m²)
4500 m²

Sale, land lot, 4500m², Stari Banovci, Stara Pazova

Stari Banovci, Stara Pazova Srbija

Property description

Plac se nalazi u ulici Rade Ninkovića (bivša Svetosavska), površine 45 ari, u građevinskom području. Privatno je vlasništvo 1/1, uknjižen. Nalazi se uz put gde je električni stub, vodovod. Pripada Bloku 21. U toj zoni dominantna namena je stambena. Takođe i poslovanje u okviru stanovanja. Postoji informacija o lokaciji sa preciznim podacima o stepenu gradnje. Indeks izgrađenosti je maksimalno 2, 4, a stepen zauzetosti je 70%.
Agencijska provizija 2%
uknjizen ST/0 Rade Ninkovića -imamo slicne

Real estate details

Ad ID
436183
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

4500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 35.33 €

Down payment 31,800 €

Monthly installment
771 €

240 total installments

Loan amount
127,200 €
Down payment
31,800 €
Total interest
57,794 €
Total payment
184,994 €

Area

4500m²

Stan in Stari Banovci

Sale, three bedroom apartment, 71m², Stari Banovci, Stara Pazova

107,655 €

Stari Banovci

3 rooms 0 71
Stan in Stari Banovci

Sale, two bedroom apartment, 44m², Stari Banovci, Stara Pazova

67,155 €

Stari Banovci

2 rooms 0 44
Stan in Stari Banovci

118,140 €

Stari Banovci

3 rooms 0 71