114,000 €
  • Sale, land lot, 1520m², Misa, Pančevo - image 1
  • Sale, land lot, 1520m², Misa, Pančevo - image 2
114,000 € (75 €/m²)
1520 m²

Sale, land lot, 1520m², Misa, Pančevo

Misa, Pančevo Srbija

Property description

Na prodaju dva spojena placa od 6,54ari+ 8,66ari. Cena po aru je 7500€. Pored placeva je prosla struja. Prodaje se i pristupni put koji ima 4,16 ari i širok je 2 metra po ceni od 7500 po aru. Ako se kupuju oba placa, pristupni put će biti prodat po povoljnijoj ceni.

Real estate details

Ad ID
503297
Published
16.12.2025
Updated
27.02.2026
Property Type

Land lot

Area

1520m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 75.00 €

Down payment 22,800 €

Monthly installment
553 €

240 total installments

Loan amount
91,200 €
Down payment
22,800 €
Total interest
41,437 €
Total payment
132,637 €

Area

1520m²

Kuća in Misa

Sale, house, 333m², Misa, Pančevo

520,000 €

Misa

5 rooms 0 333
Sale, house, 333m², Misa, Pančevo
Zemljište in Misa

Sale, land lot, 6900m², Misa, Pančevo

103,500 €

Misa

6900
Sale, land lot, 6900m², Misa, Pančevo
Kuća in Misa

Sale, house, 250m², Misa, Pančevo

205,000 €

Misa

6 rooms 0 250
Sale, house, 250m², Misa, Pančevo
Kuća in Misa

Sale, house, 169m², Misa, Pančevo

200,000 €

Misa

7 rooms 1 bathroom 169
Sale, house, 169m², Misa, Pančevo
Kuća in Misa

Sale, house, 74m², Misa, Pančevo