133,900 €
  • Sale, land lot, 830m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 1
  • Sale, land lot, 830m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 2
133,900 € (161 €/m²)
830 m²

Sale, land lot, 830m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

Sremska Kamenica, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan plac koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Dunava, put ka Beočinu. Ovaj plac je ukupe površine 829m2 na kome može da se izgradi objekat 480m2 neto (samostala kuća, dve stambene jedinice ili stambeno poslovni obejkat). Front 13m. Struja, voda, gas u neposrednoj blizini. Izlaz na dve ulice. Uknjižen 1/1. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
525514
Published
21.02.2026
Updated
24.03.2026
Property Type

Land lot

Area

830m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 161.33 €

Down payment 26,780 €

Monthly installment
649 €

240 total installments

Loan amount
107,120 €
Down payment
26,780 €
Total interest
48,670 €
Total payment
155,790 €

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Petrovaradin

Sremska Kamenica

Area

830m²

Zemljište in Sremska Kamenica

Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

103,000 €

Sremska Kamenica

986
Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Kuća in Sremska Kamenica

Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

65,000 €

Sremska Kamenica

3 rooms 0 80
Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Sremska Kamenica

Sale, two bedroom apartment, 50m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

110,500 €

Sremska Kamenica

2 rooms 0 50