80,100 €
  • Sale, studio apartment, 28m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 1
  • Sale, studio apartment, 28m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 2
  • Sale, studio apartment, 28m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 3
  • Sale, studio apartment, 28m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 4
80,100 € (2,861 €/m²)
28 m²

Sale, studio apartment, 28m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

Sremska Kamenica, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi predstavljaju idealan izbor za porodični život, investiciju ili izdavanje u okviru sve traženije ponude prodaja stanova Novi Sad.
cena je izrazena sa PDV

Zgrada je projektovana po savremenim standardima gradnje, sa vrhunskim materijalima i pažljivo biranim detaljima koji obezbeđuju komfor, funkcionalnost i dugotrajnost. Svaki stan ima optimalan raspored prostorija, odličnu osvetljenost i mirno okruženje, što čini ovu lokaciju posebno atraktivnom.

Osnovne karakteristike:

Različite strukture: jednosoban, dvosoban, trosoban i četvorosoban stan

Novogradnja – kvalitetna gradnja, moderna fasada i energetska efikasnost

Odlična lokacija u mirnom delu Sremske Kamenice

Blizina centra Novog Sada, Bulevara Evrope i Petrovaradinskog mosta

Parking mesta i garaže dostupne uz doplatu

Mogućnost personalizacije unutrašnjeg uređenja po želji kupca

Prednosti lokacije:
Sremska Kamenica nudi savršen spoj prirodnog okruženja i blizine grada. Mirno naselje, okruženo zelenilom, a ipak na svega nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada, čini ovu novogradnju izuzetno traženom među kupcima koji prate tržište prodaja stanova Novi Sad.