155,000 €
155,000 € (284 €/m²)
546 m²

Sale, land lot, 546m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad - Vidovdansko naselje
▪️ Prodaje se građevinski plac površine 546 m²
▪️ Postoji mogućnost kupovine dve spojene parcele ukupne površine 1092 m²
Za više informacija pozovite..

Real estate details

Ad ID
491370
Published
12.11.2025
Property Type

Land lot

Area

546m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 283.88 €

Down payment 31,000 €

Monthly installment
751 €

240 total installments

Loan amount
124,000 €
Down payment
31,000 €
Total interest
56,340 €
Total payment
180,340 €

Area

546m²

Stan in Vidovdansko naselje

Sale, three bedroom apartment, 70m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

154,500 €

Vidovdansko naselje

3 rooms 0 70
Stan in Vidovdansko naselje

Sale, two bedroom apartment, 51m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

115,560 €

Vidovdansko naselje

2 rooms 0 51
Stan in Vidovdansko naselje