198,170 €
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
198,170 € (1,905 €/m²)
104 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad - Vidovdansko naselje
▪️ Prodaje se četvorosoban stan površine 104 m².
▪️ Stan se nalazi na drugom spratu urbane vile.
▪️ Sastoji se od ulaznog hodnika sa mestom za veliki američki plakar i cipelarnik, koji vodi na jednu stranu u prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa ostavom u kojoj se nalazi i kotao na gas, i kuhinju sa prozorom kao prirodnom ventilacijom i na drugu stranu u spavaći deo sa toaletom, ostavom - vešernicom, kupatilom, tri spavaće sobe i terasom.
▪️ Grejanje stana je podno preko gasnog kotla tako da su troškovi minimalni mogući. U stanu je ugrađen i klima uređaj.
▪️ Uz stan se dobija i obeleženo parking mesto.
▪️ Zgrada je urađena sa odličnom termo i zvučnom izolacijom, ugrađena je jako kvalitetna PVC stolarija sa roletnama i komarnicima.
▪️ U neposrednoj blizini stana se nalazi sva infrastruktura neophodna za opušten život, škola, vrtić, gradski prevoz, marketi...
▪️ Cena stana je 198.170 € za, sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana, mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Za više informacija pozovite

Real estate details

Ad ID
552284
Published
30.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

104m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1905.48 €

Down payment 39,634 €

Monthly installment
961 €

240 total installments

Loan amount
158,536 €
Down payment
39,634 €
Total interest
72,031 €
Total payment
230,567 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of four-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Vidovdansko naselje
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 26.43% lower than the average price of a four bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average price: 2589.91 €/m²

This property is 0.09% larger then the average size of a four bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average size: 104 m²

Area

104m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Be Safe Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Vidovdansko naselje

Sale, three bedroom apartment, 70m², Vidovdansko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije