59,000 €
  • Sale, land lot, 490m², Radiofar, Surčin - image 1
  • Sale, land lot, 490m², Radiofar, Surčin - image 2
  • Sale, land lot, 490m², Radiofar, Surčin - image 3
59,000 € (120 €/m²)
490 m²

Sale, land lot, 490m², Radiofar, Surčin

Radiofar, Surčin Beograd Srbija

Property description

Lepa velika parcela u zoni porodične gradnje, koja je isparcelisana na 24 parcele, od kojih je još 5 ostalo za prodaju i sve su od 4.9 ari.
Izlazi na ulicu celom širinom, a sredinom parcele je projektovana ulica -put za ulazak u sve ostale parcele.
U blizini voda, struja. Na lepoj je poziciji i u lepom okruženju.
Uknjiženo!
Za svaku preporuku! Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
426203
Published
09.07.2025
Property Type

Land lot

Area

490m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 120.41 €

Down payment 11,800 €

Monthly installment
286 €

240 total installments

Loan amount
47,200 €
Down payment
11,800 €
Total interest
21,445 €
Total payment
68,645 €

Registration number

920

Location

Surčin

Radiofar

Area

490m²

Zemljište in Radiofar

Sale, land lot, 500m², Radiofar, Surčin

83,000 €

Radiofar

500
Sale, land lot, 500m², Radiofar, Surčin
Kuća in Radiofar

Sale, house, 290m², Radiofar, Surčin

870,000 €

Radiofar

10 rooms 1 bathroom 290
Sale, house, 290m², Radiofar, Surčin
Zemljište in Radiofar

Sale, land lot, 2300m², Radiofar, Surčin

425,000 €

Radiofar

2300
Sale, land lot, 2300m², Radiofar, Surčin
Zemljište in Radiofar

Sale, land lot, 18371m², Radiofar, Surčin