135,000 €
  • Sale, house, 220m², Centar, Jagodina - image 1
  • Sale, house, 220m², Centar, Jagodina - image 2
135,000 € (614 €/m²)
220 m²
5 Room

Sale, house, 220m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina Srbija

Property description

Legalizovana komforna kuća u centru grada.
Ima 4 zasebna stambena dela. U okviru kuće i lokal. Moze zamena za stan u Jagodini i doplatu.

06*/****-***
06*/****-***
06*/****-***

Real estate details

Ad ID
440929
Published
10.07.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

House

Area

220m²

Rooms

5

Bathrooms

0

Balconies

1

Year Built

0

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 613.64 €

Down payment 27,000 €

Monthly installment
654 €

240 total installments

Loan amount
108,000 €
Down payment
27,000 €
Total interest
49,070 €
Total payment
157,070 €

Area

220m²

Structure

5 Room

Property Type

House

HN

Heroldo Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina

63,000 €

Centar

1 room 0 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina
Zemljište in Centar

Sale, land lot, 385m², Centar, Jagodina

50,000 €

Centar

385
Sale, land lot, 385m², Centar, Jagodina
Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Jagodina

48,000 €

Centar

1 room 0 45
Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Jagodina
Stan in Centar

Sale, studio apartment, 30m², Centar, Jagodina