65,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija - image 11
65,000 € (1,275 €/m²)
51 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Srbija

Veliko Gradište, Srbija

Property description

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking u dvorištu zgrade.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Real estate details

Ad ID
555632
Published
09.05.2026
Updated
11.05.2026
Property Type

Apartment

Area

51m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1274.51 €

Down payment 13,000 €

Monthly installment
315 €

240 total installments

Loan amount
52,000 €
Down payment
13,000 €
Total interest
23,626 €
Total payment
75,626 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of two-bedroom apartments - Serbia

Veliko Gradište
Serbia

This property's price is 54.45% lower than the average price of a two bedroom apartment in Serbia

Average price: 2798.11 €/m²

This property is 6.03% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Serbia

Average size: 54 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Beostil nekretnine

Registration number

497

Location

Srbija

Veliko Gradište

Area

51m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Beostil nekretnine

Similiar Properties

Verified Stan in Srebrno jezero

Sale, studio apartment, 25m², Srebrno jezero, Veliko Gradište

40,000 €

Srebrno jezero

0 rooms 1 bathroom 25