33,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Pančevo, Srbija - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Pančevo, Srbija - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Pančevo, Srbija - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Pančevo, Srbija - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Pančevo, Srbija - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Pančevo, Srbija - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 38m², Pančevo, Srbija - image 7
33,000 € (868 €/m²)
38 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 38m², Pančevo, Srbija

Pančevo, Srbija

Property description

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice.

Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava - prenos suvlasničkog udela na placu i udela na porodičnom stambenom objektu na placu.

Iz tehničkog projekta, za potrebe istog, izvedena je neto kvadratura od 37,73m2 i pripadajuća zidana prostorija od 6,4m2.

Od prostorija sadrži: prostor levo od ulaza u potencijalnoj funkciji garderobera, kuhinju sa trpezarijskim delom, kupatilo, manju sobnu prostoriju, spavaću sobu.

Grejanje na grejna tela po izboru. Mogućnost kupovine sa stvarima. Neobeleženo parking mesto.

Nije moguća kupovina na kredit, samo keš kupci. Nalazi se u blizini stanice gradskog i autobuskog prevoza za Beograd.

Agencijska provizija za kupca 1.000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
532198
Published
11.03.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

38m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

Prizemlje

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 868.42 €

Down payment 6,600 €

Monthly installment
160 €

240 total installments

Loan amount
26,400 €
Down payment
6,600 €
Total interest
11,995 €
Total payment
38,395 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of one-bedroom apartments - Pančevo

Pančevo
Serbia

This property's price is 45.75% lower than the average price of a single bedroom apartment in Pančevo

Average price: 1600.65 €/m²

This property is 2.56% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Pančevo

Average size: 39 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megastan Nekretnine

Registration number

298

Location

Srbija

Pančevo

Area

38m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

MN

Megastan Nekretnine

Similiar Properties

Kuća in Pančevo

Sale, house, 94m², Pančevo, Srbija

170,000 €

Pančevo

8 rooms 2 bathrooms 94
Sale, house, 94m², Pančevo, Srbija
Stan in Pančevo

Sale, one bedroom apartment, 37m², Pančevo, Srbija