170,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 13
170,000 € (2,615 €/m²)
65 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 65m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Property description

ponuda br. 13227 NS PRO – 2.5 soban, 65m2, okolina Ćirpanove ulice
ul.Branislava Nušića

1.sprat
- prodaje se sa kompletnim inventarom
- idealan kao porodični stan ili investiciona nekretnina
- na tržištu se brzo nalazi zakupac
- dvostrana orijentacija

Zgrada iz 2007.godine

Prodajna cena nepokretnosti: 170.000e (2615e / m2)

Agencijska provizija 2.5% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti.

Kontakt - , , office@stanovi. rs , Agencija MEGATRANS NEKRETNINE, www.stanovi. rs - Redni broj u Registru posrednika MTTT: 267

Real estate details

Ad ID
552162
Published
30.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

65m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2615.38 €

Down payment 34,000 €

Monthly installment
824 €

240 total installments

Loan amount
136,000 €
Down payment
34,000 €
Total interest
61,792 €
Total payment
197,792 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve Podlokacije
Novi Sad

This property's price is 6.13% lower than the average price of a two bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average price: 2786.30 €/m²

This property is 29.89% larger then the average size of a two bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average size: 50 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megatrans Nekretnine

Registration number

267

Location

Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije

Area

65m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

MN

Megatrans Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije