81,600 €
  • Sale, studio apartment, 26m², Temerin, Novi Sad - image 1
  • Sale, studio apartment, 26m², Temerin, Novi Sad - image 2
  • Sale, studio apartment, 26m², Temerin, Novi Sad - image 3
81,600 € (3,138 €/m²)
26 m²

Sale, studio apartment, 26m², Temerin, Novi Sad

Temerin, Novi Sad Srbija

Property description

Prodaja stanova Temerin – na prodaju renovirana garsonjera površine 25 m², smeštena u samom centru Temerina, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu kako za stanovanje, tako i kao investicija u okviru ponude prodaja stanova Temerin.

Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat), što dodatno doprinosi komforu stanovanja.

Stan je renoviran i opremljen:
• PVC stolarija
• parket
• kompletan nameštaj uključen u cenu

Grejanje je centralno, što obezbeđuje stabilnu temperaturu tokom zime.

Stan nema terasu, ali poseduje ostavu u podrumu, što je dodatni praktičan prostor za odlaganje.

Nalazi se na odličnoj lokaciji u centru Temerina, u blizini svih važnih sadržaja, iznad suda, što dodatno potvrđuje atraktivnost i dostupnost.

Ova nekretnina je idealna za kupce koji traže manji, funkcionalan i odmah useljiv stan u kategoriji prodaja stanova Temerin.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
551805
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

26m²

Rooms

0

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3138.46 €

Down payment 16,320 €

Monthly installment
396 €

240 total installments

Loan amount
65,280 €
Down payment
16,320 €
Total interest
29,660 €
Total payment
94,940 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Novi Sad

Temerin
Novi Sad

This property's price is 5.49% higher than the average price of a studio apartment in Novi Sad

Average price: 2975.01 €/m²

This property is 1.72% larger then the average size of a studio apartment in Novi Sad

Average size: 26 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad

Temerin

Area

26m²

Kuća in Temerin

Sale, house, 140m², Temerin, Novi Sad

195,000 €

Temerin

5 rooms 0 140
Sale, house, 140m², Temerin, Novi Sad
Kuća in Temerin

Sale, house, 220m², Temerin, Novi Sad

120,000 €

Temerin

1 room 1 bathroom 220