89,000 €
  • Sale, studio apartment, 22m², Centar, Novi Sad - image 1
  • Sale, studio apartment, 22m², Centar, Novi Sad - image 2
  • Sale, studio apartment, 22m², Centar, Novi Sad - image 3
  • Sale, studio apartment, 22m², Centar, Novi Sad - image 4
  • Sale, studio apartment, 22m², Centar, Novi Sad - image 5
89,000 € (4,045 €/m²)
22 m²

Sale, studio apartment, 22m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara – preko puta Futoške pijace, u Erker centru.
Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, gde je potražnja za izdavanjem konstantno visoka zahvaljujući blizini centra, fakulteta, gradskog prevoza, marketa, restorana i svih važnih sadržaja za svakodnevni život.
Nekretnina je uredna, bez većih ulaganja i odmah useljiva. Poseduje PVC stolariju, kvalitetan bambus parket, a prodaje se kompletno opremljena – sa nameštajem i belom tehnikom, što budućem vlasniku omogućava trenutno useljenje ili brzo izdavanje bez dodatnih troškova.
Zbog odlične lokacije, niskih troškova održavanja i spremnosti za korišćenje, ova garsonjera predstavlja idealan izbor kako za siguran povrat investicije kroz rentiranje, tako i za život u urbanom delu grada.
Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.

Za više informacija i gledanje stana, kontaktirajte nas:
Više informacija na tel. 06*/****-***

Agencijska provizija 3% (min. 1000 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.