43,100 €
  • Sale, studio apartment, 25m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, studio apartment, 25m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, studio apartment, 25m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, studio apartment, 25m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, studio apartment, 25m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, studio apartment, 25m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, studio apartment, 25m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
43,100 € (1,724 €/m²)
25 m²

Sale, studio apartment, 25m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

U ponudi je garsonjera na prodaju u Adicama, u prizemlju zgrade, po neverovatnoj ceni ! Ovaj stan se nalazi u mirnom i urbanom delu Novog Sada, idealnom za sve koji žele miran život, a ipak potpunu povezanost sa gradskim sadržajima.

Adice su jedno od najtraženijih naselja kada je u pitanju prodaja stanova Novi Sad, poznato po porodičnoj atmosferi, zelenilu i odličnoj infrastrukturi. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, parkovi, prodavnice i šetalište uz Dunav, što ovu garsonjeru čini savršenim izborom za život, ali i kao investiciju za izdavanje stanova Novi Sad.

Osnovne karakteristike:

Garsonjera u prizemlju – funkcionalan i komforan prostor

Odlična lokacija – miran i urban kraj Adica

Blizina škole, vrtića, marketa i Dunava

Funkcionalan raspored idealan za samce, parove ili kao investicija za rentiranje

Cena sa pdv

Izuzetno povoljna ponuda za novogradnju na odličnoj lokaciji

Mirno okruženje i savremena infrastruktura

Prednosti lokacije:
Adice su poznate po spoju mirnog života i urbane povezanosti. Naselje je idealno za porodice i pojedince koji žele komfor, sigurnost i blizinu prirode. Zahvaljujući dobroj povezanosti sa centrom grada, ovaj deo je jedna od najtraženijih lokacija kada je u pitanju prodaja stanova Novi Sad i izdavanje stanova Novi Sad.

Ova garsonjera u Adicama predstavlja odličnu priliku za kupovinu modernog stana na odličnoj lokaciji po povoljnoj ceni, uz mogućnost dugoročne investicije kroz rentiranje.