294,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
294,000 € (2,557 €/m²)
115 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 115m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnijem delu Grbavice, nalazi se ovaj funkcionalan i odmah useljiv četvorosoban stan, površine 115m2, koji nudi idealan balans prostora, komfora i praktičnosti.
Nalazi se na drugom spratu i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima – spreman za život ili izdavanje od prvog dana.
Struktura je izuzetno dobro organizovana:
● tri odvojene spavaće sobe
● prostrana dnevna soba sa trpezarijom
● posebna kuhinja
● kupatilo + dodatni WC
● dve terase
● dvostrana orijentacija – puno prirodne svetlosti tokom celog dana
Grejanje je centralno, što obezbeđuje komfor tokom cele godine. Uz stan dolazi i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade.
Ono što ovaj stan dodatno izdvaja jeste njegova funkcionalnost i osećaj prostora – svaka prostorija ima svoju namenu, bez kompromisa i „prolaznih“ soba, što je retkost na tržištu.
Lokacija pruža sve što je potrebno za svakodnevni život – u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, kao i odlična povezanost sa ostatkom grada.

Nekretnina je uknjižena i predstavlja odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje.

Više informacija na tel. 06*/****-***
Agencijska provizija 3% (min. 1000 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Real estate details

Ad ID
546267
Published
14.04.2026
Updated
01.05.2026
Property Type

Apartment

Area

115m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2556.52 €

Down payment 58,800 €

Monthly installment
1,425 €

240 total installments

Loan amount
235,200 €
Down payment
58,800 €
Total interest
106,864 €
Total payment
342,064 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 14.02% lower than the average price of a four bedroom apartment in Grbavica

Average price: 2973.37 €/m²

This property is 12.05% larger then the average size of a four bedroom apartment in Grbavica

Average size: 103 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registration number

482

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Area

115m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Similiar Properties

Stan in Grbavica

Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 rooms 0 136
Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Grbavica

Sale, two bedroom apartment, 49m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

139,050 €

Grbavica

2 rooms 0 49
Stan in Grbavica

Sale, one bedroom apartment, 35m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

122,500 €

Grbavica

1 room 0 35
Stan in Grbavica

Sale, one bedroom apartment, 32m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

112,160 €

Grbavica

1 room 1 bathroom 32
Stan in Grbavica

Sale, one bedroom apartment, 28m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

100,900 €

Grbavica

1 room 0 28