334,540 €
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
334,540 € (2,884 €/m²)
116 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Uknjižen odličan komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, TC Promenada... Ovaj stambeni prostor, funkcionalnog rasporeda, čine dnevni boravak odvojena trpezarija sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, zaseban toalet i dve terase. Pozicioniran na III spratu stambene zgarde sa liftom. Dvostrano orijentisan. Stan se prodaje sa nameštajem prikazanim na fotografijama. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
543973
Published
09.04.2026
Updated
09.04.2026
Property Type

Apartment

Area

116m²

Rooms

4

Bathrooms

2

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2883.97 €

Down payment 66,908 €

Monthly installment
1,622 €

240 total installments

Loan amount
267,632 €
Down payment
66,908 €
Total interest
121,599 €
Total payment
389,231 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 3.01% lower than the average price of a four bedroom apartment in Grbavica

Average price: 2973.37 €/m²

This property is 13.02% larger then the average size of a four bedroom apartment in Grbavica

Average size: 103 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Area

116m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Vinson doo Novi Sad

Similiar Properties

Stan in Grbavica

Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 rooms 0 136
Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije