42,230 €
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
42,230 € (1,760 €/m²)
24 m²

Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Opis oglasa:

Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život ili investiciju.
Prodaja stanova Novi Sad – odlična prilika za garsonjeru sa terasom i parkingom.

Struktura stana:

dnevni prostor sa kuhinjom,

kupatilo,

terasa,

parking mesto ispred zgrade.

Stan pruža odličan raspored i iskorišćenost prostora, idealan za studente, samce ili kao investicija za izdavanje.
Mirno okruženje, blizina marketa, autobuskih linija i odlična povezanost sa ostalim delovima grada.

Cena: 42.230 € (sa PDV-om)
Kupac ne plaća proviziju.

Dodatne informacije:

Tip ponude: Prodaja stana Novi Sad

Lokacija: Adice

Površina: 24 m²

Struktura: Garsonjera

Terasa: Da

Parking: Da

Useljivo odmah

Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
539344
Published
29.03.2026
Updated
29.03.2026
Property Type

Apartment

Area

24m²

Rooms

0

Bathrooms

0

Floor

Pr

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1759.58 €

Down payment 8,446 €

Monthly installment
205 €

240 total installments

Loan amount
33,784 €
Down payment
8,446 €
Total interest
15,350 €
Total payment
49,134 €

Location

Map preview

Average prices of apartments - Adice

Adice
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 3.8% lower than the average price of a studio apartment in Adice

Average price: 1829.13 €/m²

This property is 3.69% smaller then the average size of a studio apartment in Adice

Average size: 25 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Adice

Area

24m²

Stan in Adice

Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

142,600 €

Adice

4 rooms 2 bathrooms 71