149,940 €
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 19
149,940 € (2,541 €/m²)
59 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični život ili kao investiciju u okviru prodaje stanova i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.

Stan se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u Novom Naselju - u neposrednoj blizini parka, vrtića, škole i autobuske stanice, sa čak 250 besplatnih parking mesta. Dvostrana orijentacija stana pruža odlično osvetljenje, prirodnu ventilaciju tokom celog dana i panoramski pogled na grad.

Osnovne karakteristike nekretnine

Dvoiposoban stan
površina 59 m²
7. sprat od 11
renoviran i useljiv
dvostrana orijentacija
funkcionalna struktura - dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa i francuski balkon
uknjižen 1/1, neopterećen
pogodan za porodični život ili investiciju u izdavanje stanova u Novom Sadu

Dodatna opremljenost i sadržaji zgrade

dva lifta (putnički i teretni)
soba za bicikle
tavanski prostor
brojna parking mesta ispred zgrade

Lokacija

Stan se nalazi u mirnom, ali urbanom delu Novog Naselja, sa brzim vezama sa centrom grada i svim ključnim sadržajima. Okolina pruža odlične uslove za porodični život - park, vrtić, škola, prodavnice i javni prevoz su u neposrednoj blizini.

Prostran, svetao i renoviran stan - idealna prilika za kupovinu nekretnine na Novom Naselju i sigurna investicija u prodaju stanova u Novom Sadu.