152,450 €
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
152,450 € (2,499 €/m²)
61 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 61m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 61m2. Ovaj stan krasi prelepo dvorište ispred stana namenjeno za uživanje. Stan se nalazi u mirnom delu u blizini glavne saobraćajnice Branka Ćopića. Prodaje se namešten i poseduje parking mesto. Dobra povezanost i sa ostalim delovima grada. Ovo je porodičan stan izuzetno uredan i prijatan. Nalazi se u novijem objektu sa svega nekoliko stambenih jedinica. Cena ovog stana je sa agencijskom provizijom. Zavređuje pažnju. Pozovite i postanite vlasnik ovog odličnog stana.

Real estate details

Ad ID
530982
Published
07.03.2026
Updated
09.04.2026
Property Type

Apartment

Area

61m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

Ground Floor

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2499.18 €

Down payment 30,490 €

Monthly installment
739 €

240 total installments

Loan amount
121,960 €
Down payment
30,490 €
Total interest
55,413 €
Total payment
177,373 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Adice

Adice
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 19.62% higher than the average price of a three bedroom apartment in Adice

Average price: 2089.24 €/m²

This property is 2.76% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Adice

Average size: 63 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Adice

Area

61m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Adice

Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

142,600 €

Adice

4 rooms 2 bathrooms 71