142,600 €
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
142,600 € (2,008 €/m²)
71 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terasa. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade bez lifta. U kupoprodajnoj ceni obezbeđeno dvorišno parking mesto. Grejanje na gas. Uknjižen. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
554223
Published
06.05.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Apartment

Area

71m²

Rooms

4

Bathrooms

2

Floor

1. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2008.45 €

Down payment 28,520 €

Monthly installment
691 €

240 total installments

Loan amount
114,080 €
Down payment
28,520 €
Total interest
51,833 €
Total payment
165,913 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Adice

Adice
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 7.41% higher than the average price of a four bedroom apartment in Adice

Average price: 1869.82 €/m²

This property is 14.01% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Adice

Average size: 83 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Adice

Area

71m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Vinson doo Novi Sad

Similiar Properties

Kuća in Adice

Sale, house, 270m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

360,000 €

Adice

4 rooms 0 270
Sale, house, 270m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije