151,400 €
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 60m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
151,400 € (2,523 €/m²)
60 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 60m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

***U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan trosoban stan u izgradnji po sniženoj ceni.***

-Ovaj objekat predstavlja savršen izbor za porodice koje traže mirnu, zelenu oazu, a ipak žele biti povezane sa svim ključnim sadržajima grada.

-U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, igrališta i parkovi, dok odlična infrastruktura omogućava brz i jednostavan pristup svim važnim lokacijama u gradu.

-Stan je projektovan tako da maksimalno iskoristi prostor jer je funkcionalnost je na prvom mestu.

-Praktičan raspored koji se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u open-space prostoru, dve komforne spavaće sobe, većeg kupatila sa zastakljenom walk-in tuš kabinom, hodnika i lepe terase omogućava jednostavno prilagođavanje različitim potrebama stanara, uz zadržavanje vrhunskog estetskog izgleda.

-Podovi, kuhinja, kupatilo i terasa obloženi su keramikom velikog formata, prve klase italijanskog proizvođača, čime se postiže veoma moderan izgled.

-U dnevnim i spavaćim prostorijama ugrađen je višeslojni gotov hrastov parket, prve klase, sa površinskim premazom, a ispod je postavljena zvučna i termo izolacija koja doprinosi dodatnoj udobnosti i smanjenju buke.

-Ceo kompleks kao i stan je vrlo osunčan i osvetljen, a materijali korišćeni pri izgradnji pažljivo su odabrani kako bi osigurali dug vek trajanja i lako održavanje.