113,200 €
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 42m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
113,200 € (2,695 €/m²)
42 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 42m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana u novoj stambeno-poslovnoj zgradi u Novom Sadu, smeštenoj na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Ova moderna zgrada nudi samo 15 pažljivo projektovanih stanova, sa različitim opcijama od jednoiposobnih do trosobnih.

Stanovi će se odlikovati odličnim kvalitetom gradnje i opreme, uključujući podove od tarketa i šestokomornu stolariju punjenu argonom, što garantuje udoban i energetski efikasan životni prostor. Pored toga, dostupna je mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu ili podzemnoj garaži.

Planiran rok završetka radova Jun 2026. godine.
U navedenu cenu nije uračunat PDV-10%, mogućnost povrata istog za kupce prve nekretnine.

Za više informacija pozovite 06*/****-*** ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine - Novi Sad, Alekse Šantića 64 - registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
550844
Published
29.04.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Apartment

Area

42m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

Vp

Balconies

1

Year Built

2026

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2695.24 €

Down payment 22,640 €

Monthly installment
549 €

240 total installments

Loan amount
90,560 €
Down payment
22,640 €
Total interest
41,146 €
Total payment
131,706 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Bulevar patrijarha Pavla

Bulevar patrijarha Pavla
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 3.34% lower than the average price of a single bedroom apartment in Bulevar patrijarha Pavla

Average price: 2788.37 €/m²

This property is 11.11% larger then the average size of a single bedroom apartment in Bulevar patrijarha Pavla

Average size: 38 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla

Area

42m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Bulevar patrijarha Pavla

Sale, three bedroom apartment, 82m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije