133,900 €
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
133,900 € (2,911 €/m²)
46 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 46m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 46m2. Nalazi se u novijoj zgradi na Bulevaru Patrijarha Pavla. Vrhunski je povezan sa ostatkom grada i prodaje se komplet namešten. Stan je dodatno sređivan i uređivan tako da je odmah useljiv po isplati. Sklonjen je od buke i saobraćaja zbog svoje orijentacije. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Idealan je i za izdavanje. Ovo je nekretnina koja će kod vas privući pažnju. Cena stana je sa agencijskom provizijom. Ovo je stan koji privlači pažnju. Pozovite da pogledate i postanete vlasnik ovog odličnog stana.

Real estate details

Ad ID
517701
Published
31.01.2026
Updated
26.04.2026
Property Type

Apartment

Area

46m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

Ground Floor

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2910.87 €

Down payment 26,780 €

Monthly installment
649 €

240 total installments

Loan amount
107,120 €
Down payment
26,780 €
Total interest
48,670 €
Total payment
155,790 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Bulevar patrijarha Pavla

Bulevar patrijarha Pavla
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 4.85% higher than the average price of a two bedroom apartment in Bulevar patrijarha Pavla

Average price: 2776.10 €/m²

This property is 10.27% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Bulevar patrijarha Pavla

Average size: 51 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla

Area

46m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Bulevar patrijarha Pavla

Sale, three bedroom apartment, 82m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije