146,200 €
146,200 € (3,400 €/m²)
43 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 43m², Sajmište, Novi Sad

Sajmište, Novi Sad Srbija

Property description

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU
LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH
EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA
LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI
MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM
PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA PO VLASTITOM IZBORU KUPCA
SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA.
Cena sa uračunatim pdv-om, za keš kupce.
Stolarija-aluminjimska, podovi-tarket,kalorimetar, energetski pasoš.
Dostupna kupovina parking mesta.
Informacije na broj telefona: 06*/****-***.
www.status-nekrtnine.com. A57-22286.

Real estate details

Ad ID
511544
Published
15.01.2026
Updated
15.01.2026
Property Type

Apartment

Area

43m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3400.00 €

Down payment 29,240 €

Monthly installment
709 €

240 total installments

Loan amount
116,960 €
Down payment
29,240 €
Total interest
53,141 €
Total payment
170,101 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Sajmište

Sajmište
Novi Sad

This property's price is 1.45% lower than the average price of a single bedroom apartment in Sajmište

Average price: 3450.00 €/m²

This property is 0.77% larger then the average size of a single bedroom apartment in Sajmište

Average size: 43 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Novi Sad

Sajmište

Area

43m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

SN

Status Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Sajmište

Sale, three bedroom apartment, 83m², Sajmište, Novi Sad

185,400 €

Sajmište

3 rooms 0 83
Sale, three bedroom apartment, 83m², Sajmište, Novi Sad
Stan in Sajmište