191,950 €
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 10
191,950 € (2,594 €/m²)
74 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 74m², Sajmište, Novi Sad

Sajmište, Novi Sad Srbija

Property description

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana u novoj zgradi, vrhunskog kvaliteta zgrade.
Stan sa mnogo mogućnosti, trenutno funkcioniše kao kancelariski prostor.
Idealan i za ordinacije, kancelarije, mirnije delatnosti.
Uknjižen kao stan, mogućnost povrata pdv-a za kupce prve nekretnine.
Uz stan se dobija parking mesto koje se nalazi u dvorištu zgrade, ispred ulaza.
Cena je bez uključenog PDV-a od 10%
Za ozbiljne kupce moguć dogovor oko cene.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Katarina Birinji, broj licence 4091, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
552617
Published
30.04.2026
Updated
08.05.2026
Property Type

Apartment

Area

74m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

Vp

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2593.92 €

Down payment 38,390 €

Monthly installment
931 €

240 total installments

Loan amount
153,560 €
Down payment
38,390 €
Total interest
69,770 €
Total payment
223,330 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Sajmište

Sajmište
Novi Sad

This property's price is 15.18% lower than the average price of a two bedroom apartment in Sajmište

Average price: 3058.09 €/m²

This property is 46.09% larger then the average size of a two bedroom apartment in Sajmište

Average size: 51 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad

Sajmište

Area

74m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Sajmište

Sale, three bedroom apartment, 83m², Sajmište, Novi Sad

185,400 €

Sajmište

3 rooms 0 83
Sale, three bedroom apartment, 83m², Sajmište, Novi Sad
Stan in Sajmište

Sale, three bedroom apartment, 73m², Sajmište, Novi Sad