262,750 €
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin - image 10
262,750 € (2,825 €/m²)
93 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 93m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

Sremska Kamenica, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

Stanovi u modernoj urbanoj vili na Tatarskom brdu-spoj luksuza, mira i vrunske lokacije.Stanovi se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u Sremskoj Kamenici, u neposrednoj blizini šume Instituta sa blagom mikroklimom i visokim kvalitetom vazduha (ruža vetrova).
Na minut hoda su prodavnica i autobusko stajalište .
Zgrada je moderne arhitekture sa liftom, kontrolom pristupa, video nadzorom.Stanovi su funkionalni trostrano orjentisani. Sigurnosna vrata, alu. antracit fasadna stolarija, unutrašnja vrata furnirana, premium keramika i sanitarije u kupatilima u soboma tarket višeslojne podloge.
Svaki stan će biti opremljen sistemom pametne kuće, inverter klimom.

Navedena cena se odnosi na stan A S1

Svakom stanu pripada ostava u suterenu koja ne ulazi u kvadraturu i gratis je.

Stanu u prizemlju pripada deo dvorišta sa parking mestom a stanovima na spratu i potkrovlju garaže u suterenu.

Napomena:

Za stan u prizemlju gratis ostava u suterenu (10m2) , pripadajuči deo dvorišta (70 m2) sa parking mestom

Stan 1 sprat gratis ostava u suterenu (10 m2)

Stan u potkrovlju gratis ostava u suterenu (10 m2)+ krovna terasa 80 m2.

U cenu je uračunat PDV

Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 06*/****-***, 06*/****-*** ili 06*/****-*** Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.