157,590 €
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
157,590 € (3,090 €/m²)
51 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se dvosoban stan 51 m2 na Bulevaru Cara Lazara. Stan je renoviran i potpuno opremljen novim stvarima. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase sa pogledom na Frusku goru. Sprat je peti od šest u zgradi sa liftom.

Cena je 157590 sa uračunatom agencijskom provizijom.

Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 06*/****-*** ili 06*/****-*** Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
481422
Published
16.10.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

51m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

5. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3090.00 €

Down payment 31,518 €

Monthly installment
764 €

240 total installments

Loan amount
126,072 €
Down payment
31,518 €
Total interest
57,281 €
Total payment
183,353 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 2% lower than the average price of a two bedroom apartment in Grbavica

Average price: 3153.19 €/m²

This property is 3.55% larger then the average size of a two bedroom apartment in Grbavica

Average size: 49 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Area

51m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Grbavica

Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 rooms 0 136
Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije