85,500 €
  • Sale, apartment, 26m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, apartment, 26m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, apartment, 26m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, apartment, 26m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, apartment, 26m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
85,500 € (3,288 €/m²)
26 m²

Sale, apartment, 26m², Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se namešten jednosoban stan sa odvojenom kuhinjom .Stan se nalazi na četvrtom spratu od pet.Grejanje je na gas , plaćanje po potrošnji .Parkinge ima u dvorištu zgrade. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Real estate details

Ad ID
475576
Published
02.10.2025
Updated
03.03.2026
Property Type

Apartment

Area

26m²

Rooms

N/A

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3288.46 €

Down payment 17,100 €

Monthly installment
414 €

240 total installments

Loan amount
68,400 €
Down payment
17,100 €
Total interest
31,078 €
Total payment
99,478 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Bulevar patrijarha Pavla

Bulevar patrijarha Pavla
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 18.04% higher than the average price of a studio apartment in Bulevar patrijarha Pavla

Average price: 2785.82 €/m²

This property is 54.87% smaller then the average size of a studio apartment in Bulevar patrijarha Pavla

Average size: 58 m²

2,786 €
Average annual price
+10%
Price trend (annually)
222
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Stamenković Nekretnine

Registration number

1170

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar patrijarha Pavla

Area

26m²