51,500 €
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
51,500 € (2,146 €/m²)
24 m²

Sale, studio apartment, 24m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se odlična garsonjera na Adicama, ulica Prote Veljka Mirosavljevića

Površina 24m2, prethodni vlasnik fizički izdvojio kuhinju.

Nalazi se na prizemlju.

Grejanje na gas, niski troškovi.

Uknjiženo kao garaža, moguća samo gotovinska kupovina.

Stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja i cena je podložna promeni za ozbilje kupce,

U cenu je uključena agencijska provizija od 3%.

Za više informacija pozovite 06*/****-*** Jovana Lazić ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine - Novi Sad, Alekse Šantića 64 - registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
457134
Published
14.08.2025
Property Type

Apartment

Area

24m²

Rooms

0

Bathrooms

N/A

Floor

Ground Floor

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2145.83 €

Down payment 10,300 €

Monthly installment
250 €

240 total installments

Loan amount
41,200 €
Down payment
10,300 €
Total interest
18,719 €
Total payment
59,919 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of apartments - Adice

Adice
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 17.31% higher than the average price of a studio apartment in Adice

Average price: 1829.13 €/m²

This property is 3.69% smaller then the average size of a studio apartment in Adice

Average size: 25 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Adice

Area

24m²

Stan in Adice

Sale, four bedroom apartment, 71m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

142,600 €

Adice

4 rooms 2 bathrooms 71