92,500 €
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Pantelej, Niš - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Pantelej, Niš - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Pantelej, Niš - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Pantelej, Niš - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Pantelej, Niš - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Pantelej, Niš - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Pantelej, Niš - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Pantelej, Niš - image 8
92,500 € (1,850 €/m²)
50 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 50m², Pantelej, Niš

Pantelej, Niš Srbija

Property description

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 u blizini Pantelejske crkve. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hdonika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je rađena po svim evropskim standardima i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Na podu je parket I klase, stolarija je PVC profila, grejanje je na struju. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 5000e. Nalazi se u delu grada koji se poslednjih godina dosta infrastrukturno razvija i popularan je kod mlađih bračnih parova, kako zbog dobre povezanosti sa samim centrom grada, tako i zbog same infrastukture u blizini (škole, vrtići, tržni centar, marketi), pa predstavlja odličnu investiciju za Vaš kvalitetan i komforan porodičan život. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Real estate details

Ad ID
560159
Published
21.05.2026
Updated
21.05.2026
Property Type

Apartment

Area

50m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

Prizemlje

Agency

Proagent

Loan calculator