185,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš - image 9
185,000 € (2,126 €/m²)
87 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 87m², Palilula, Niš

Palilula, Niš Srbija

Property description

Prodaje se lep, komforan, trosoban stan na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša. Površine je 87m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, čine ga: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima predviđen walk-in garderober i ima izlaz na terasu, a druga, veća spavaća soba ima prostora za king size krevet i još garderobera, kupatilo, toalet i terasa. Stan je kompletno renoviran: parket je potpuno obnovljen, ugrađena nova PVC stolarija sa komarnicima, u kupatilu pri renoviranju je korišćen prvoklasni granit, ugrađen je protočni bojler, predviđeno mesto za mašinu za pranje i za mašinu za sušenje veša, kao i za kadu i tuš kabinu, kupatilo poseduje autonomno podno grejanje. Grejanje u stanu je TA (isključeno je centralno). Orijentisan je ka jugozapadu, topao je i prijatan. Zbog svoje lokacije, ova nekretnina Vam pruža sve što Vam je potrebno za udoban i kvalitetan porodičan život. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Real estate details

Ad ID
493806
Published
20.11.2025
Updated
18.04.2026
Property Type

Apartment

Area

87m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Agency

Proagent

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2126.44 €

Down payment 37,000 €

Monthly installment
897 €

240 total installments

Loan amount
148,000 €
Down payment
37,000 €
Total interest
67,244 €
Total payment
215,244 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Palilula

Palilula
Niš

This property's price is 19.56% higher than the average price of a three bedroom apartment in Palilula

Average price: 1778.51 €/m²

This property is 0.08% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Palilula

Average size: 87 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Proagent

Registration number

940

Location

Niš

Palilula

Area

87m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Proagent

Similiar Properties

Stan in Palilula

Sale, two bedroom apartment, 52m², Palilula, Niš

105,000 €

Palilula

2 rooms 0 52
Sale, two bedroom apartment, 52m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, one bedroom apartment, 50m², Palilula, Niš

92,130 €

Palilula

1 room 1 bathroom 50
Sale, one bedroom apartment, 50m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, two bedroom apartment, 66m², Palilula, Niš

128,000 €

Palilula

2 rooms 0 66
Sale, two bedroom apartment, 66m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, two bedroom apartment, 48m², Palilula, Niš

113,000 €

Palilula

2 rooms 0 48
Sale, two bedroom apartment, 48m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, one bedroom apartment, 37m², Palilula, Niš

84,000 €

Palilula

1 room 1 bathroom 37
Sale, one bedroom apartment, 37m², Palilula, Niš
Zemljište in Palilula

Sale, land lot, 12800m², Palilula, Niš

1,200.000 €

Palilula

12800
Sale, land lot, 12800m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, apartment, 35m², Palilula, Niš

71,960 €

Palilula

1 bathroom 35
Sale, apartment, 35m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, one bedroom apartment, 47m², Palilula, Niš

87,730 €

Palilula

1 room 1 bathroom 47
Sale, one bedroom apartment, 47m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, two bedroom apartment, 57m², Palilula, Niš

116,850 €

Palilula

2 rooms 1 bathroom 57
Sale, two bedroom apartment, 57m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, apartment, 36m², Palilula, Niš

74,210 €

Palilula

1 bathroom 36
Sale, apartment, 36m², Palilula, Niš

Proagent