59,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina - image 10
59,000 € (1,073 €/m²)
55 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 55m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina Srbija

Property description

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji.

U ponudi je dvosoban stan površine 55 m², smešten na 4. spratu. Zahvaljujući rasporedu i veličini, ovaj stan pruža dovoljno prostora za udoban svakodnevni boravak, bilo da tražite svoj prvi dom ili nekretninu za miran gradski život.

Stan se nalazi u širem centru Jagodine, što znači da su vam gradski sadržaji lako dostupni, a svakodnevne obaveze jednostavnije i brže. Lokacija je pogodna za one koji žele da budu blizu centra dešavanja, a ipak u delu grada koji pruža više mira i praktičnosti.

U stanu postoji 1 kupatilo, a sama struktura od 2.0 ostavlja dobar osnov za funkcionalno uređenje prostora prema vašim potrebama.

Ako tražite stan u Jagodini koji spaja dobru lokaciju, pristojnu kvadraturu i prijatan ambijent, ova nekretnina zaslužuje vašu pažnju.

Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 999 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!

Real estate details

Ad ID
553175
Published
01.05.2026
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

55m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1072.73 €

Down payment 11,800 €

Monthly installment
286 €

240 total installments

Loan amount
47,200 €
Down payment
11,800 €
Total interest
21,445 €
Total payment
68,645 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Centar

Centar
Jagodina

This property's price is 25.21% lower than the average price of a two bedroom apartment in Centar

Average price: 1434.23 €/m²

This property is 10.13% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Centar

Average size: 61 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registration number

2006

Location

Jagodina

Centar

Area

55m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Similiar Properties

Kuća in Centar

Sale, house, 240m², Centar, Jagodina

325,000 €

Centar

0 240
Sale, house, 240m², Centar, Jagodina
Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 52m², Centar, Jagodina

79,000 €

Centar

2 rooms 0 52
Sale, two bedroom apartment, 52m², Centar, Jagodina
Parking garaža in Centar

Sale, parking/garage, 15m², Centar, Jagodina

18,000 €

Centar

15
Sale, parking/garage, 15m², Centar, Jagodina
Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina

60,000 €

Centar

1 room 0 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina
Zemljište in Centar

Sale, land lot, 385m², Centar, Jagodina

50,000 €

Centar

385
Sale, land lot, 385m², Centar, Jagodina
Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Jagodina

48,000 €

Centar

1 room 0 45
Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Jagodina
Stan in Centar

Sale, studio apartment, 30m², Centar, Jagodina

63,000 €

Centar

0 rooms 0 30
Sale, studio apartment, 30m², Centar, Jagodina
Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Jagodina

63,000 €

Centar

1 room 0 39
Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Jagodina
Kuća in Centar

Sale, house, 89m², Centar, Jagodina

115,000 €

Centar

2 rooms 0 89
Sale, house, 89m², Centar, Jagodina
Stan in Centar

Sale, three bedroom apartment, 79m², Centar, Jagodina

115,000 €

Centar

3 rooms 0 79
Sale, three bedroom apartment, 79m², Centar, Jagodina