101,000 €
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije - image 16
101,000 € (3,367 €/m²)
30 m²
1 Bathroom

Sale, apartment, 30m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije

Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Prodaje se funkcionalna i veoma prijatna garsonjera površine 30 m2 sa pripadajucom terasom, smeštena na trećem spratu u mirnoj ulici u naselju Mirijevo. Ispred zgrade nalazi se parking za stanare zgrade. Stan je pažljivo osmišljen, a zahvaljujući dobroj organizaciji prostora pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata.

U glavnoj prostoriji nalazi se lepo uklopljena kuhinja, udoban dnevni deo sa garniturom, trpezarijski sto, kao i dovoljno prostora za odlaganje kroz ormane. Iz centralnog dela stana se izlazi na terasu, a na samom ulazu u stan nalazi se moderno kupatilo opremljeno tuš kabinom i veš mašinom.

Stan se greje na norveške radijatore, uz mogućnost korišćenja inverter klime, što omogućava ekonomično održavanje temperature tokom cele godine. Mesečni troškovi su izuzetno niski - bez grejanja iznose oko 4.000 RSD plus internet, dok u sezoni grejanja ukupni troškovi dostižu oko 6.000 RSD plus internet, što ovu nekretninu čini veoma isplativom za život ili izdavanje.

Zahvaljujući svojoj lokaciji u blizini gradskog prevoza, stan je idealan za studente, mlade parove ili kao investicija za izdavanje. Mirno okruženje i dobra povezanost sa ostatkom grada čine ga savršenim izborom za udoban i praktičan život.

Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42746.

Imperium Real Estate Beograd. Reg. br.1700

Real estate details